Tančící dítě

Taneční tábor

Důležité odkazy

Místo: Slatinice

Cena: 2.100,-

V případě zrušení příměstských táborů z důvodů nařízení vlády kvůli pandemii Covid 19, Vám bude vrácena částka v plné výši.

Tábor je určen pro začátečníky i pokročilé tanečníky. Děti budou pod dohledem zkušených tanečních lektorů, kteří mají bohaté zkušenosti z jiných tanečních táborů či kroužků. Své zkušenosti kreativně využívají ve výuce a snaží se zábavnou formou podporovat děti při plnění her a soutěží. V dopoledních hodinách budou pro děti připraveny lekce jednotlivých druhů tanců. Hlavní náplní bude i nácvik sestav a učení se různých tanečních stylů. Následně na děti čeká odpoledne plné her na hřišti, v tělocvičně a v tanečním sále.

Odpoledne se můžou potkat oba tábory, jak tanečníků, tak výtvarníků a zasoutěžit si spolu v bezpočtu týmových her.

Doporučený věk

6-12 let

Kapacita tábora

15 - 30

Datumy

1. turnus - 12. 7. – 16. 7. 2021

2. turnus - 19. 7. – 23. 7. 2021

Program

 

7:45 – 8:00 – Sraz v sokolovně ve Slatinicích

8:15 – 9:15 – První lekce

9:30 – Svačina

10:00 – 11:15 – Druhá lekce

12:00 – 14:00 – Oběd v restauraci Na Figleně. Polední klid bude v sokolovně, kde budou mimosportovní činnosti (kvízy, společenské hry…)

14:15 – 15:30 – Skupinové a týmové hry na hřišti

15:45 – Protažení a krátké zhodnocení uplynulého dne a vyhlášení výherců soutěží

16:00 – 16:15 – Ukončení programu, děti čekají na příchod rodičů

Program a časy jsou pouze orientační. Uprostřed týdne je naplánován výšlap na Kosíř a opékání buřtů.

 

Důležité informace

Jak se k nám dopravit?


Místní sokolovna, ve které bude tábor probíhat se nachází na začátku vesnice Slatinice směrem na Prostějov. Z Olomouce jezdí autobus č. 370 na zastávku:,, Slatinice Škola‘‘. Ze zastávky se děti dostanou pěšky do sportovního areálu během několika minut.
Jak to bude s jídlem a pitím?


Děti začínají svačinou, která bude nejčastěji ovoce (banán, jablko, nektarinka …). Na oběd se bude chodit do místní restaurace Na Figleně. Na oběd děti dostanou vždy polévku, hlavní chod a pití. Po obědě bude polední klid v areálu. Po cestě z oběda se děti mohou stavit v místním obchodě pro nějakou sladkost. !! Sladkosti už nezapadají do celkové ceny tábora, tudíž si je děti musí koupit za vlastní peníze!! Následně nás pak odpoledne čeká svačina. Na svačinu se bude podávat pečivo s pomazánkami, marmeládou nebo se šunkou a sýrem, popřípadě loupák nebo ovoce.

Během celého dne bude připravený barel se šťávou nebo vodou, který se bude v průběhu celého dne doplňovat.
Co si s sebou vzít?


Boty do tělocvičny na tancování, botasky na túru (Velký Kosíř), ponožky, kraťasy, tepláky, tričko, mikina, šusťáková bunda (nebo jakákoliv jiná letní bunda bunda), vlastní láhev na pití, věci na převlečení.

Drobné kapesné na nákup sladkostí v poledním klidu v místní hospodě.
Co zahrnuje základní cena?


Základní cena zahrnuje pronájem sokolovny a pomůcek, stravu s pitným režimem, tričko s potiskem jména či přezdívky. Drobné odměny a sladkosti.
Kdo bude dohlížet na zdraví dětí?


Děti budou pod neustálým dohledem zkušených vedoucích, kteří mají praxi z dětských táborů. Vedoucí jsou proškoleni v oblasti zdravovědy a první pomoci.
Co raději nechat doma?


Nedoporučujeme dávat dětem drahou elektroniku, šperky či jiné vzácné věci. Může dojít k jejich ztrátě. Za případnou ztrátu či poškození nebereme odpovědnost.
Jak to bude s příjezdem a převzetím dětí?


První den bude možné přijet od 7:30 ráno, kde si od Vás převezmeme všechny potřebné dokumenty. Další dny bude probíhat převzetí dětí od 7:45. Můžete se podívat na to, kde budou děti pobývat nebo se seznámit s vedoucími. Program je připravený vždy do 15:45 až 16:00 odpoledne. V této době je možné přijet a podívat se na část programu a následně vyzvednout děti a odjet domů. Prosíme rodiče, aby děti vyzvedli nejpozději do 16:15. V případě zpoždění nebo nějakých komplikací mě prosím telefonicky kontaktujte. Pokud budete vyzvedávat nejen Vaše dítě, budeme potřebovat písemné potvrzení stvrzené podpisem zákonného zástupce.