Dívka maluje v umění

Výtvarný tábor

Důležité odkazy

Místo: Školní družina Lutín

Cena: 2.100,-

V případě zrušení příměstských táborů z důvodů nařízení vlády kvůli pandemii Covid 19, Vám bude vrácena částka v plné výši.

Ve výtvarných dílničkách školní družiny v Lutíně bude pro děti připraveno dopoledne plné tvoření výrobků, které si následně odnesou domů (bomba do koupele, batikovaná trička a další). Odpoledne je dětem k dispozici místní hřiště, kde budeme společně hrát spoustu her nebo tvořit unikátní díla z přírodních věcí. V případě špatného počasí bude pro děti připraven náhradní program uvnitř, kde bude postaráno o další dávky kreativních činností a hraní nejrůznějších her.

Uprostřed týdne je naplánován výlet na Velký Kosíř, kde se budou opékat buřty.

Odpoledne se můžou potkat oba tábory, jak tanečníků, tak výtvarníků a zasoutěžit si spolu v bezpočtu týmových her.

Doporučený věk

6-12 let

Kapacita tábora

15 - 30

Datumy

1. turnus - 12. 7. – 16. 7. 2021

2. turnus - 19. 7. – 23. 7. 2021

Program

 

7:45 – 8:00 – Sraz ve školní družině v Lutíně

8:15 – 9:15 – Výtvarné dílničky

9:30 – Svačina

10:00 – 11:15 – Výtvarné dílničky

12:00 – 14:00 – Oběd ve školní jídelně. Polední klid bude v družině, kde budou mimosportovní činnosti (kvízy, společenské hry…)

14:15 – 15:30 – Skupinové a týmové hry na hřišti

15:45 – Krátké zhodnocení uplynulého dne a vyhlášení výherců soutěží

16:00 – 16:15 – Ukončení programu, děti čekají na příchod rodičů

Program a časy jsou pouze orientační. Uprostřed týdne je naplánován výšlap na Kosíř a opékání buřtů.

Důležité informace

Jak se k nám dopravit?


Výtvarný tábor bude probíhat v prostorách školní družiny v Lutíně. Škola se nachází na konci vesnice, hned vedle obecního úřadu viz mapa na stránkách. Je možné přijet autobusem, který jede směrem z Prostějova nebo dalším, který jede z Olomouce na zastávku Lutín Obecní úřad. Zastávka leží hned naproti škole. Vchod do družiny se nachází v boční části od Rybníčku (sportovní areál pro děti).
Jak to bude s jídlem a pitím?


Děti začínají svačinou, která bude nejčastěji ovoce (banán, jablko, nektarinka …). Na oběd se bude chodit do školní jídelny přímo v budově. Na oběd děti dostanou vždy polévku, hlavní chod a pití. Po obědě bude polední klid v areálu. Během poledního klidu se děti mohou stavit v místním obchodě pro nějakou sladkost. !! Sladkosti už nezapadají do celkové ceny tábora, tudíž si je děti musí koupit za vlastní peníze!! Následně nás pak odpoledne čeká svačina. Na svačinu se bude podávat pečivo s pomazánkami, marmeládou nebo se šunkou a sýrem, popřípadě loupák nebo ovoce.

Během celého dne bude připravený barel se šťávou nebo vodou, který se bude v průběhu celého dne doplňovat.
Co si s sebou vzít?


Oblečení, které si děti budou moci ušpinit nebo umazat

Vždy oblečení podle aktuálního počasí (tepláky, kraťasy, tričko, mikinu a v případě špatného počasí šusťákovou bundu). Botasky na běhání a do přírody. Pokrývku hlavy (kšiltovku nebo klobouček), sluneční brýle. Papuče do vnitřních prostor. Věci na převlečení.

Vlastní láhev na pití! Dle uvážení rodičů drobné kapesné.
Co zahrnuje základní cena?


Základní cena zahrnuje pronájem hřiště a pomůcek, stravu s pitným režimem), triko s potiskem jména či přezdívky. Drobné odměny a sladkosti.
Kdo bude dohlížet na zdraví dětí?


Děti budou pod neustálým dohledem zkušených vedoucích, kteří mají praxi z dětských táborů. Vedoucí jsou proškoleni v oblasti zdravovědy a první pomoci.
Co raději nechat doma?


Nedoporučujeme dávat dětem drahou elektroniku, šperky či jiné vzácné věci. Může dojít k jejich ztrátě. Za případnou ztrátu či poškození nebereme odpovědnost.
Jak to bude s příjezdem a převzetím dětí?


První den bude možné přijet od 7:30 ráno, kde si od Vás převezmeme všechny potřebné dokumenty. Další dny bude probíhat převzetí dětí od 7:45. Můžete se podívat na to, kde budou děti pobývat nebo se seznámit s vedoucími. Program je připravený vždy do 15:45 až 16:00 odpoledne. V této době je možné přijet a podívat se na část programu a následně vyzvednout děti a odjet domů. Prosíme rodiče, aby děti vyzvedli nejpozději do 16:15. V případě zpoždění nebo nějakých komplikací mě prosím telefonicky kontaktujte. Pokud budete vyzvedávat nejen Vaše dítě, budeme potřebovat písemné potvrzení stvrzené podpisem zákonného zástupce.