Fist Pound

Víkendový tábor

pro rodiče

Důležité odkazy

Místo: Moravský Beroun

Cena: 2.200,-

V případě zrušení táboru z důvodů nařízení vlády kvůli pandemii Covid 19, Vám bude vrácena částka v plné výši.

Chcete si zavzpomínat na staré časy? Znovu si projít stezku odvahy nebo zasoutěžit si ve spoustě skvělých her? Tohle všechno a daleko víc Vás čeká na speciálním víkendovém táboře pro rodiče. Děti necháte u prarodičů nebo doma a Vy sami se stanete na pár dní zase dětmi. Přes den pro Vás bude připravený zábavný program a večer podle počasí posezení u ohně nebo diskotéka. 

Chceme ať na víkend zapomenete na práci a všechny starosti necháte před bránou areálu. Můžete se v klidu uvolnit, poznat nové lidi, zasoutěžit si v bezpočtu předem připravených her, a hlavně si užít spoustu zábavy.

Všechny aktivity budou zcela dobrovolné. Nikdo z Vás nebude nucen se zúčastnit všech aktivit, ale ochudíte tím sami sebe a Váš tým! 

Termín

2. 9. – 5. 9. 2021

Program

 

8:00 – 9:00 – Budíček a snídaně

9:30 – 10:30 – Dopolední program

10:30 -10:45 – Svačina

10:45 – 11:45 – Dopolední program

12:00 – 12:30 – Oběd 

12:30 – 14:00/14:30 – Polední klid (možnost procházek nebo doplňkových aktivit) 

14:30 – 16:00 – Odpolední program

16:00 – 16:15 – Svačina

16:15 – 17:45 – Odpolední program

18:00 – 18:30 – Večeře

18:30 – 19:30 – Večerní klid

19:30 – Večerní program

Program a časy jsou pouze orientační. Všechen program se bude odvíjet podle počasí, pokud by nebylo hezky, tak je připravený náhradní program uvnitř budovy nebo ve společenském stanu.

Důležité informace

Jak se k nám dopravit?


Víkend proběhne v kempu RS Rio Star v Moravském Berouně. Kemp patří společnosti TAPAZA, která zde v létě organizuje letní tábory. Je zde možnost dopravy vlakem nebo autobusem. V areálu se nachází parkoviště a celý areál se na noc uzavírá.
Jak to bude s jídlem a pitím?


V ceně víkendového pobytu je plná penze i se svačinou. Během celého dne bude k dispozici barel s pitnou vodou nebo sirupem. K dispozici Vám po celý den bude bar, ve kterém si můžete zakoupit točené pivo, kofolu nebo cokoliv z nabízeného sortimentu.
Co si s sebou vzít?


Jelikož máme k dispozici krásné hřiště, na kterém budeme soutěžit, tak je potřeba vzít si s sebou pevnou a pohodlnou obuv. Náhradní obuv do velkého stanu a pantofle na pokoje. Oblečení dle vlastního uvážení, ale je třeba počítat s tím, že v září už může být večer chladno. Bylo by dobré, kdyby každý z Vás měl vlastní láhev na pití.
Co zahrnuje základní cena?


Základní cena zahrnuje ubytování s plnou penzí, přípravu programu a práci vedoucích. Každý zúčastněný dostane památeční tričko s vlastní přezdívkou. Ubytování je zde k dispozici ve čtyřlůžkových chatkách a v budově se 4-6 lůžkovými pokoji.
Jak to bude s příjezdem?


Příjezd je naplánován na čtvrtek odpoledne, podle toho, jak skončíte v práci. Areál bude k dispozici od jedné hodiny. Začínat se bude večeří kolem sedmé hodiny. V sobotu je naplánován závěrečný večírek a v neděli ráno po snídani můžete odjíždět domů.

 

Mapa