Pro nejmenší

Důležité odkazy

Místo: Školní družina Lutín

Cena: 2.100,-

V případě zrušení příměstských táborů z důvodů nařízení vlády kvůli pandemii Covid 19, Vám bude vrácena částka v plné výši.

Tábor je určen pro děti ve věku od 4 do 6 let. Během celého dne budou děti pod neustálým dohledem proškolených vedoucích. Náplní dne bude přírodní naučná stezka doplněná o spoustu her. K dispozici se nabízí i dětské hřiště a v případě špatného počasí bude připraven náhradní program v podobě her, soutěží, kreativní tvorby a legrace ve školní družině. V týdnu na děti čekají výlety například do blízkého skanzenu, na rozhlednu Velký Kosíř či do zoologické zahrady v Olomouci.

Doporučený věk

4-6 let

Kapacita tábora

15 - 30

Datumy

1. turnus - 12. 7. – 16. 7. 2021

2. turnus - 19. 7. – 23. 7. 2021

Program

 

7:45 – 8:00 – Sraz ve školní družině v Lutíně

8:15 – 9:15 – Společenské hry a soutěže

9:30 – Svačina

10:00 – 11:15 – Výtvarné dílničky

12:00 – 14:00 – Oběd ve školní jídelně. Polední klid bude v družině, kde budou mimosportovní činnosti (kvízy, společenské hry…)

14:15 – 15:30 – Skupinové a týmové hry na hřišti/ různé výlety

15:45 – Krátké zhodnocení uplynulého dne a vyhlášení výherců soutěží

16:00 – 16:15 – Ukončení programu, děti čekají na příchod rodičů

Program a časy jsou pouze orientační. Uprostřed týdne je naplánován výšlap na Kosíř a opékání buřtů.

Důležité informace

Jak se k nám dopravit?


Tábor pro nejmenší bude probíhat v prostorách školní družiny v Lutíně. Škola se nachází na konci vesnice, hned vedle obecního úřadu viz mapa na stránkách. Vchod do družiny se nachází v boční části od Rybníčku (sportovní areál pro děti).
Jak to bude s jídlem a pitím?


Děti začínají svačinou, která bude nejčastěji ovoce (banán, jablko, nektarinka …). Na oběd se bude chodit do školní jídelny přímo v budově. Na oběd děti dostanou vždy polévku, hlavní chod a pití. Po obědě bude polední klid v areálu. Během poledního klidu se děti mohou stavit v místním obchodě pro nějakou sladkost. !! Sladkosti už nezapadají do celkové ceny tábora, tudíž si je děti musí koupit za vlastní peníze!! Následně nás pak odpoledne čeká svačina. Na svačinu se bude podávat pečivo s pomazánkami, marmeládou nebo se šunkou a sýrem, popřípadě loupák nebo ovoce.

Během celého dne bude připravený barel se šťávou nebo vodou, který se bude v průběhu celého dne doplňovat.
Co si s sebou vzít?


Vždy oblečení podle aktuálního počasí (tepláky, kraťasy, tričko, mikinu a v případě špatného počasí šusťákovou bundu). Botasky na běhání a do přírody. Pokrývku hlavy (kšiltovku nebo klobouček), sluneční brýle. Papuče do vnitřních prostor. Věci na převlečení.

Vlastní láhev na pití! Dle uvážení rodičů drobné kapesné.
Co zahrnuje základní cena?


Základní cena zahrnuje pronájem družiny, nedalekého hřiště a pomůcek, stravu s pitným režimem, tričko s potiskem jména či přezdívky. Drobné odměny a sladkosti.
Kdo bude dohlížet na zdraví dětí?


Děti budou pod neustálým dohledem zkušených vedoucích, kteří mají praxi z dětských táborů. Vedoucí jsou proškoleni v oblasti zdravovědy a první pomoci.
Co raději nechat doma?


Nedoporučujeme dávat dětem drahou elektroniku, šperky či jiné vzácné věci. Může dojít k jejich ztrátě. Za případnou ztrátu či poškození nebereme odpovědnost.
Jak to bude s příjezdem a převzetím dětí?


První den bude možné přijet od 7:30 ráno, kde si od Vás převezmeme všechny potřebné dokumenty. Další dny bude probíhat převzetí dětí od 7:45. Můžete se podívat na to, kde budou děti pobývat nebo se seznámit s vedoucími. Program je připravený vždy do 15:45 až 16:00 odpoledne. V této době je možné přijet a podívat se na část programu a následně vyzvednout děti a odjet domů. Prosíme rodiče, aby děti vyzvedli nejpozději do 16:15. V případě zpoždění nebo nějakých komplikací mě prosím telefonicky kontaktujte. Pokud budete vyzvedávat nejen Vaše dítě, budeme potřebovat písemné potvrzení stvrzené podpisem zákonného zástupce.