Fotbalový trénink

Fotbalový tábor

Místo: Slatinice

Cena: 2.100,-

V případě zrušení příměstských táborů z důvodů nařízení vlády kvůli pandemii Covid 19, Vám bude vrácena částka v plné výši.

Program

7:45 – 8:00 – Sraz v areálu SK Slatinice

8:15 – 9:15 – První trénink formou týmových her (nohejbal, přehazovaná, fotbalový baseball…)

9:30 – Svačina

10:00 – 11:15 – Druhý trénink zaměřený na individuální dovednosti jednotlivců

12:00 – 14:00 – Oběd v restauraci Na Figleně. Polední klid bude v areálu hřiště, kde budou mimosportovní činnosti (fotbalový kvíz, beseda se sportovním trenérem o zdravé výživě, společenské hry…).

14:15 – 15:30 – Třetí trénink formou turnajů a mini zápasů

15:45 – Protažení a krátké zhodnocení uplynulého dne a vyhlášení výherců soutěží

16:00 – 16:15 – Ukončení programu, děti čekají na příchod rodičů

Program a časy jsou pouze orientační. Uprostřed týdne je naplánován výšlap na Kosíř a opékání buřtů. V případě špatného počasí je naplánován náhradní program v obecním domě.

Důležité odkazy

Důležité informace

Jak se k nám dopravit?


Fotbalový areál SK Slatinice se nachází na začátku vesnice směrem na Lutín. Celý areál je ohraničen a má pouze dva vchody. Z Olomouce jezdí autobus č. 370 na zastávku: ,,Slatinice Škola‘‘ nebo ,,Slatinice Lázně‘‘. Z obou zastávek se děti během několika minut dostanou pěšky do sportovního areálu.
Jak to bude s jídlem a pitím?


Děti začínají svačinou, která bude nejčastěji ovoce (banán, jablko, nektarinka …). Na oběd se bude chodit do místní restaurace Na Figleně. Na oběd děti dostanou vždy polévku, hlavní chod a pití. Po obědě bude polední klid v areálu, kde funguje místní hospůdka, kde si děti mohou koupit něco na zub. !! Sladkosti už nezapadají do celkové ceny tábora, tudíž si je děti musí koupit za vlastní peníze!! Následně nás pak odpoledne čeká svačina. Na svačinu se bude podávat pečivo s pomazánkami, marmeládou nebo se šunkou a sýrem, popřípadě loupák nebo ovoce.

Během celého dne bude připravený barel se šťávou nebo vodou, který se bude v průběhu celého dne doplňovat.
Co si s sebou vzít?


Kopačky, sálovky (boty do tělocvičny), botasky na túru (Velký Kosíř), ponožky, kraťasy, tepláky, tričko, mikina, šusťáková bunda (nebo jakákoliv jiná letní bunda), vlastní láhev na pití, věci na převlečení.

Drobné kapesné na nákup sladkostí v poledním klidu v místní hospodě.
Co zahrnuje základní cena?


Základní cena zahrnuje pronájem hřiště a pomůcek, stravu s pitným režimem, kompletní dres (kraťasy a dres) s potiskem jména či přezdívky. Drobné odměny a sladkosti.
Kdo bude dohlížet na zdraví dětí?


Děti budou pod neustálým dohledem zkušených vedoucích, kteří mají praxi z dětských táborů. Vedoucí jsou proškoleni v oblasti zdravovědy a první pomoci.
Co raději nechat doma?


Nedoporučujeme dávat dětem drahou elektroniku, šperky či jiné vzácné věci. Může dojít k jejich ztrátě. Za případnou ztrátu či poškození nebereme odpovědnost.
Jak to bude s příjezdem a převzetím dětí?


První den bude možné přijet od 7:30 ráno, kde si od Vás převezmeme všechny potřebné dokumenty. Další dny bude probíhat převzetí dětí od 7:45. Můžete se podívat na to, kde budou děti pobývat nebo se seznámit s vedoucími. Program je připravený vždy do 15:45 až 16:00 odpoledne. V této době je možné přijet a podívat se na část programu a následně vyzvednout děti a odjet domů. Prosíme rodiče, aby děti vyzvedli nejpozději do 16:15. V případě zpoždění nebo nějakých komplikací mě prosím telefonicky kontaktujte. Pokud budete vyzvedávat nejen Vaše dítě, budeme potřebovat písemné potvrzení stvrzené podpisem zákonného zástupce.